ÖöLiblikas Kerli

Selle lehekülje autoriks on Kerli, 31-aastane naine, ema, abikaasa, õde, tütar, sõbranna ja õpilane selles suures elus. Hakkasin Ööliblika blogi kirjutama taotlusega saada enesekindlaks. Ma ei väida, et olen nüüd, natuke üle aasta aja hiljem, 100% enesekindel, aga muutus enesekindluse poole on märgatav. Võiksin öelda, et ma polegi vist kunagi elus nii enesekindel olnud kui praegu. Minu teekond täieliku enesekindluse poole jätkub. Ja õnneni.

Lisaks kajastan seda, kuidas enesekindlalt järjest enam mugavusest ja piirangutest välja astun. Eesmärgiks on oma võimaluste laiendamine igas olulises suunas ja igast erinevatel viisidel. Mugavusest ja piiratusest soovin jõuda elu sügava kogemise ja täieliku elurõõmu juurde, olla loodusega ja iseendaga harmoonias. Kasutan oma kasvavat enesekindlust, et luua helgemat elu. Kutsun sind kaasa kookonist välja murdma ja maailma valgusesse lendama.

Blogist leiad teemasid enesearengust, perekonnast, lastest, paarisuhtest, loodusest ja paljust muust.

Miks on blogil selline nimi? Natuke saad aimu sellest loost.

Lisan veel taustainfot, et blogi lugemine hõlpsam oleks. Minu ja abikaasa Hendriku peres kasvavad 4-aastane Pärt ja 1-aastane Emma. Lisaks on praegu aastaks meie juures 16-aastane YFU vahetusõpilane Merle Saksamaalt. Sama programmiga elas meie juures kaks aastat tagasi ka toona 16-aastane Krit Taimaalt, kellega me endiselt tihedalt suhtleme. Minu elu möödub hetkel suures osas lastega kodus toimetades ning nende kasvatamisel järgin palju Montessori pedagoogikat, aga kõige enam oma intuitsiooni ja südant. Minu igapäevased valikud elus pole tihti just traditsioonilised, aga need lähtuvad minu sisemisest õigluse ja õiguse tundest, mida elus kõigist enam usaldan. Enne Pärdi sündi töötasin juristina, hetkel annan ma joogatunde ning kirjutan seda blogi. Ahjaa, lisaks õpetamisele praktiseerin ka ise tublisti joogat.