Aie Jooga

Hetkel leiad info Aie jooga tundide kohta Facebookist!

Tunnid

Joogavoog teisipäeviti kell 17.15-18.30 ja reedeti kell 15-16.15. Tunnis on jõujooga elemente, süvavenitusi, klassikalisi ja dünaamilisi asendeid ning suur rõhk on ka lõdvestusel. Lisaks liikumisele kasutame joogaliku voo loomiseks ka hingamist, meditatsiooni ja mantraid. Läbi joogavoo uurime enda sees toimuvat ja õpime, kuidas tuua joogatunnis saadud kogemusi ja taipamisi oma igapäevasesse ellu. Et elada järjest õitsvamat ja voolavamat elu. Tunnid on mõõduka tempoga ning sobivad osalemiseks igal tasemel joogahuvilistele. Joogvoo tundide aluseks on krija hatha jooga põhimõtted.

Esimesel korral on osaluspanus 5 eurot, edaspidi 10 eurot kord. Võimalik osta ka 4x kaart hinnaga 32 eurot. Kaart kehtib 2 kuud. Tasuda saab tunnis sularahas või ülekandega: Eluõis OÜ EE472200221074972833 (Swedbank).

Aie jooga tunnid toimuvad Bindu joogastuudios, Rüütli 4 Tartu. Tule alkopoe juurde viivast trepist üles, aga mine edasi järgmise ukse juurde ja vajuta koodlukul nr 2. Siis viib tee trepist üles täpselt õigesse kohta. Kogeme koos Elu Ilu ja Õitsengut!

Registreeru stuudiotundi siin!

Küsimuste korral kirjuta: kerli.moora@gmail.com

Lühike kokkuvõte teekonnast joogas

Olen kogu elu armastanud keha teadlikku liigutamist. Aastaid tegelesin tantsimisega. Keskkooli ajal käisin lisaks ühes Tartu spordiklubis ning juhuse tahtel sattusin seal joogasse. Miski võlus mind joogas koheselt. Joogaga tegelemine andis mu füüsilisele kehale nõtkuse ja paindlikkuse, mis kulus igati ära ka tantsutrennis.

Jooga andis mulle aga midagi veel ilusamat, kui graatsilise keha. Jooga muutis sügavamaks seda, kuidas ma elu kogen. Ja mida rohkem ma joogasse süvenesin, seda suuremaks kasvas muutus. Ja see muutus meeldis mulle. Hakkasin käima erinevates joogatundides ja uurima ka sügavamat filosoofiat joogaasendite taga. Leidsin lõputult paeluva kirjelduse maailmast, mis kontrollides ühtis tõesti tegeliku kogemusega. Mida rohkem ma erinevate õpetajate juures joogat õppisin, seda rohkem sain aru, et tegelikult on ainult üks jooga. Ja tohutu hulk erinevaid viise seda kirjeldada. Sain aru, et jooga on õpetus elust ja elamisest. Minu jaoks võttis kogu varem õpitu kokku ja lisas veel palju olulist just krija jooga, mida ma ka praegu igapäevaselt praktiseerin.

Ajapikku on minu isiklikku joogapraktikasse lisaks asenditele tulnud ka hingamistehnikad, keskendumine, meditatsioon, mantrad, karma jooga, bhakti. Ühel hetkel sai joogast minu teadlik viis elu uurida ja elada. Mida rohkem elan ma oma elu joogalike põhimõtete järgi, seda ilusam mu elu on. Ning mul on siiras soov jooga ilu teistega jagada.

Jagan aja jooksul kogunenud ja pidevalt omandatavaid joogatarkusi mulle omasel viisil ja seda viisi nimetan ma oma nime järgi Aie joogaks. Aie on nimi, mille ma ise endale panin. Juba väga väikese lapsena.

  • 2020. aastal omandasin rahvusvaheliselt tunnustatud joogaõpetaja tunnistuse Kula Collective joogakoolis
  • 2016-2020 olen käinud mitmel joogalikul palverännakul Indias, Tais ja Mauritiusel.
  • 2019. sain reiki I astme pühenduse
  • 2017-2018 olen saanud Babaji Krija jooga I ja II astme pühenduse
  • 2016-2018 läbisin Teadliku Muutuse Kunsti I-V
  • Hetkel praktiseerin Babaji Krija jooga põhimõtete järgi, varasemalt olen harjutanud ka Kundalini joogat, Ashtanga joogat, Yin joogat, Hatha joogat
  • lisaks oman Tartu ülikoolist magistrikraadi õigusteaduses